Transport morski

Zadzwońcie ! Napiszcie ! Możecie być pewni, że spełnimy Wasze oczekiwania !

Dzięki dobrej znajomości rynku frachtowego i wieloletniej współpracy z uznanymi w branży transportowej, wypróbowanymi globalnymi i lokalnymi partnerami, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom wysyłkę wskazanego ładunku drogą morską w imporcie i eksporcie do dowolnego obszaru świata.

 

Organizujemy transport morski ładunków we wszystkich rodzajach kontenerów (20, 40 45, HQ, RF, FL) w relacji: od portu do portu oraz od drzwi do drzwi:

  • transport ładunków neutralnych w standardowych kontenerach,
  • transport ładunków w kontenerach typu reefer z kontrolowaną temperaturą,
  • transport ładunków niebezpiecznych (IMO) - przesyłki IMO Class muszą spełniać przepisy i wymagania związane z przewozem morskim towarów niebezpiecznych,
  • transport ładunków ponadgabarytowych,
  • transport multimodalny (morski i kolejowy w ramach jednego projektu transportowego).

 

Oferujemy również obsługę spedycyjną przesyłek drobnicowych dla towarów neutralnych i niebezpiecznych w eksporcie i imporcie w relacji: od portu do portu oraz od drzwi do drzwi.

 

Przesyłka LCL to ładunek, który jest zbyt mały na przesyłkę kontenerową. Przesyłki te muszą spełniać wymagania stawiane opakowaniom dla przesyłek transportowanych drogą morską, m.in.:

  • muszą umożliwiać przeładunek mechaniczny, ponieważ w trakcie procesu transportowego podlegają wielu przeładunkom,
  • opakowania przesyłek wykonane z surowego drewna (palety, skrzynie, kraty etc.) muszą być fumigowane i oznaczone znakami fumigacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo przy sporządzaniu dokumentacji eksportowej i importowej oraz monitorowanie całego procesu transportowego, zarówno w transporcie kontenerowym, jak i drobnicowym.

Szybki kontakt

skontaktuj się z nami

AQUARIUS GEM SHIPPING

Pierwoszyno - ul.Ogrodników 26

81-198 KOSAKOWO

 

e-mail: biuro@aquarius-gem.pl

tel./fax: 58 679 17 77

tel. kom.: 501 567 267, 501 479 090

Formularz kontaktowy
button-all
aquarius aquarius aquarius