pl en

Transport towarów niebezpiecznych: ADR, IMO

Zadzwońcie ! Napiszcie ! Możecie być pewni, że spełnimy Wasze oczekiwania !

W naszej ofercie znajduje się transport towarów niebezpiecznych ADR. Usługi te są ściśle regulowane przez obowiązujące prawo.


W drogowym transporcie ADR są to przepisy europejskiej umowy, która obowiązuje dziś w 46 krajach. W spedycji morskiej  mają zastosowanie przepisy IMO. Służą one zminimalizowaniu ryzyka związanego z transportem towarów niebezpiecznych.


Transport ADR w naszym wykonaniu


W przypadku transportu towarów niebezpiecznych ADR niezmiernie ważna jest właściwa organizacja całego przedsięwzięcia oraz odpowiedni poziom zaangażowania pracowników firmy transportowej. Szczególną uwagę przywiązujemy do doboru zastosowanego pojazdu i rodzaju opakowania do konkretnego ładunku — zapewnia to bezpieczeństwo transportu ADR. To istotne, gdyż ładunki niebezpieczne mogą być zagrożeniem dla zdrowia, życia i mienia ludzi oraz środowiska naturalnego. Przepisy rozstrzygają kwestie związane z dopuszczeniem konkretnych ładunków niebezpiecznych do transportu oraz w zakresie wymogów dotyczących opakowania, klasyfikacji i oznakowania. Na terenie Polski w zakresie transportu towarów niebezpiecznych poza przepisami ustawy ADR obowiązują dodatkowo regulacje takich ustaw jak: Prawo przewozowe, Ustawa o przewozie towarów niebezpiecznych, Ustawa Prawo o ruchu drogowym.


W kwestii organizacji i nadzoru transportu ADR zapraszamy do kontaktu klientów z Gdańska, Gdyni oraz całej Polski.

Szybki kontakt

skontaktuj się z nami

AQUARIUS GEM SHIPPING

Pierwoszyno - ul.Ogrodników 26

81-198 KOSAKOWO

 

e-mail: aquarius@aquarius-gem.pl

tel./fax: 58 679 17 77

tel. kom.: 501 567 267, 501 479 090

aquarius aquarius aquarius