pl en

Transport międzynarodowy i krajowy — AQUARIUS GEM SHIPPING 

Duże doświadczenie zespołu AQUARIUS GEM SHIPPING gwarantuje klientom solidną realizację tradycyjnych usług spedycyjnych oraz transportu kontenerów. Do Państwa dyspozycji pozostaje grono fachowców, którzy służą pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia, zarówno w przypadku transportu międzynarodowego, jak i spedycji przesyłek. Najważniejszy jest dla nas odpowiedni standard współpracy z klientem.


Spedycja międzynarodowa to nie tylko nasz zawód, ale też pasja. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie importu oraz eksportu towarów, wraz z pomocą przy sporządzeniu dokumentów transportowych. Transport kontenerowy nie ma przed nami tajemnic. Dlatego udzielimy Państwu wsparcia w zakresie dopełnienia formalności związanych z legalizacją dokumentów wysyłkowych i związanych z przewozem towarów niebezpiecznych.


Od 2008 roku jesteśmy członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. Transport międzynarodowy i krajowy organizujemy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne (OPWS 2010).


Jeśli szukają Państwo jednocześnie: terminowych dostaw, solidnej informacji, korzystnej ceny, fachowej i przyjaznej obsługi, zapraszamy do organizacji transportu międzynarodowego lub krajowego z firmą AQUARIUS GEM SHIPPING.

 

Szybki kontakt

skontaktuj się z nami

AQUARIUS GEM SHIPPING

Pierwoszyno - ul.Ogrodników 26

81-198 KOSAKOWO

 

e-mail: aquarius@aquarius-gem.pl

tel./fax: 58 679 17 77

tel. kom.: 501 567 267, 501 479 090

aquarius aquarius aquarius