pl en

Spedycja morska

Zadzwońcie ! Napiszcie ! Możecie być pewni, że spełnimy Wasze oczekiwania !

Nasze wieloletnie doświadczeni wpływa na doskonałą znajomość specyfiki spedycji morskiej. Dzięki dobrej współpracy z przewoźnikami lokalnymi i globalnymi, możemy Państwu zapewnić transport morski kontenerów w dowolne miejsce na świecie zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie eksportu i importu towarów.


Organizujemy spedycję z Gdańska i Gdyni, przewożąc towary w kontenerach każdego rodzaju (20, 40 45, HQ, RF, FL) wg wybranych przez Klienta warunków INCOTERMS:


• transport ładunków neutralnych w standardowych kontenerach,
• transport ładunków w kontenerach typu reefer z kontrolowaną temperaturą,
• transport ładunków niebezpiecznych (IMO) — przesyłki IMO muszą spełniać normy i wymagania związane z przewozem morskim towarów niebezpiecznych,
• transport ładunków ponadgabarytowych,
• transport multimodalny (morski i kolejowy w ramach jednego projektu transportowego).


Spedycja morska międzynarodowa — transport drobnicy


Oferujemy obsługę spedycji morskiej międzynarodowej dla drobnych towarów neutralnych i niebezpiecznych w eksporcie i imporcie na warunkach INCOTERMS wybranych przez Klienta.


Przesyłka LCL to ładunek, który jest zbyt mały na przesyłkę kontenerową. Konieczne jest, by przesyłki spełniały wymagania stawiane opakowaniom dla przesyłek transportowanych drogą morską, m.in.:


• powinny umożliwiać przeładunek mechaniczny, ponieważ w trakcie procesu transportowego towary podlegają wielu przeładunkom,
• opakowania przesyłek wykonane z surowego drewna (palety, skrzynie, kraty etc.) powinny posiadać certyfikat fumigacji i być oznaczone znakami fumigacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Klientom zapewniamy fachowe doradztwo przy sporządzaniu dokumentacji eksportowej i importowej dotyczącej spedycji morskiej oraz monitorowanie całego procesu w transporcie morskim, zgodnie z przepisami.


Co jeszcze warto wiedzieć o frachcie morskim?


Spedycja morska międzynarodowa obejmuje też dodatkowe czynności związane z obsługą celną przesyłek, przeładunkiem towarów czy ich magazynowaniem. Transport morski kontenerów pozwala przewozić ładunki o objętości kilkudziesięciu m3 oraz wadze do 24 ton.


Na koszt transportu morskiego kontenerów składa się wiele czynników. Koszt to nie tylko fracht morski lecz wszelkie opłaty związane z załadunkiem w miejscu odbioru, transportem do portu, kosztem przeładunków w porcie załadunku i rozładunku oraz dostarczenia kontenera do odbiorcy. W spedycji morskiej należy zwrócić uwagę na czas realizacji zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie morskim. Nasza oferta obejmuje również usługę transportu multimodalnego morskiego. W razie pytań na temat spedycji morskiej serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Szybki kontakt

skontaktuj się z nami

AQUARIUS GEM SHIPPING

Pierwoszyno - ul.Ogrodników 26

81-198 KOSAKOWO

 

e-mail: aquarius@aquarius-gem.pl

tel./fax: 58 679 17 77

tel. kom.: 501 567 267, 501 479 090

aquarius aquarius aquarius